fbpx

Вітаємо нову членкиню Наглядової ради Аспен Інституту Київ Катерину Загорій

Раді повідомити, що новою членкинею Наглядової ради Аспен Інституту Київ стала Катерина Загорій.

Катерина є співзасновницею родинного благодійного фонду Zagoriy Foundation, що має на меті системну реалізацію благодійних проєктів, насамперед спрямованих на розвиток культури благодійності.

Протягом 2005–2014 років Катерина була виконавчою директоркою Індустріального телевізійного комітету, а з 2014 до 2016 року – входила до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

З 2016 року Катерина є членкинею Наглядової ради благодійного фонду Zagoriy Foundation («Фонду родини Загорій»). З 2017 року членкиня опікунської ради БО Таблеточки. У 2021 стала членкинею сенату Українського католицького університету.

2018 року Катерина Загорій стала однією з ініціаторів глобального руху «Щедрий Вівторок» в Україні (зародився у США), що покликаний спонукати людей робити добрі справи.

Катерина багато років займається громадською діяльністю. За час своєї роботи представляла інтереси телевізійної галузі у громадських радах, робочих групах та експертних колегіях з питань медіа та свободи слова, а також входила до складу експертного журі міжнародних телевізійних конкурсів і фестивалів, таких як: Banff, ТЕФІ, Співдружність, Impact Awards.

Катерина здобула вищу освіту в Львівському національному університеті імені Івана Франка на економічному факультеті за спеціальністю «Соціологія», закінчила Українську школу політичних студій Літнього університету демократії Школи політичних досліджень Ради Європи, а також є випускницею другого Аспен-семінару.

Щиро вітаємо Катерину у складі Наглядової ради Аспен Інституту Київ та бажаємо успіхів і плідної співпраці!

X