fbpx

Оголошено набір на семінар “Медіа та реальність: виміри відповідальності”

Аспен Інститут Київ оголошує набір учасників на семінар “Медіа та реальність: виміри відповідальності”, що відбудеться 9-13 грудня 2020 року.

Семінар покликаний створити платформу для діалогу між представниками і представницями медіа-спільноти про значення засобів масової інформації для становлення демократії, розбудови громадянського суспільства, розвитку практик доброго врядування та попередження конфліктів, представлення інтересів спільнот.

Учасники семінару братимуть участь у модерованих діалогах із елементами сократівського методу – спільно читатимуть та обговорюватимуть фрагменти творів класичних і сучасних мислителів, експертів, авторів, обмінюватимуться думками і досвідом з наміром глибше зрозуміти різноманітні  аспекти функціонування сучасних медіа.

Упродовж чотирьох днів учасники обговорюватимуть такі питання:

– Принцип свободи слова: філософський зміст, практичне значення та межі застосування.

– Політизація медіа як виклик для професійної журналістики.

– Роль журналістики у протистоянні пропаганді та дезінформації.

– Журналістика та висвітлення військових конфліктів.

– Трансформація журналістики в епоху інформаційних технологій та соціальних мереж.

Семінар розрахований на представників і представниць медіа-спільноти України:  менеджерів, журналістів, власників, редакторів, медіа-експертів, викладачів журналістських дисциплін, медіа-юристів.

Перевага надаватиметься кандидатам із лідерськими позиціями, значним професійним досвідом (від 7 років), визнаними професійними здобутками, активною позицією всередині медіа-спільноти.

Семінар “Медіа та реальність: виміри відповідальності” проводиться за ініціативи та підтримки OSCE Project Co-ordinator in Ukraine.

Участь у семінарі безкоштовна, на конкурсній основі. Учасники самі забезпечують проїзд до місця проведення семінару.

Семінар відбудеться 9-13 грудня 2020 р. в готельному комплексі “ШишкіNN” (Чернігівська область). УВАГА! Місце проведення може бути змінено у зв’язку зі змінами карантинного режиму, про що відібраних кандидатів повідомлять завчасно.

Реєстрація відкрита до 2 листопада 2020 р. та доступна за посиланням.

Контактна особа:

Марія Загайна, адміністративний координатор, mz@aspeninstitutekyiv.org, +380 44 334 40 30.

X