fbpx

Збірка “Тексти для роздумів” від Аспен Інституту Київ та Українського Аспен Клубу

Одна з особливостей аспенівського формату – звернення до праць класичних і сучасних мислителів. На кожному семінарі ми обговорюємо ідеї та концепції, що проблематизують звичні явища та відкривають більш глибоку перспективу. Таким чином ми долучаємося до понад двохтисячолітньої західної інтелектуальної традиції, щоб на її основі розбудувати власний світогляд. 

Ще у 2018 році Аспен Інститут Київ та Український Аспен Клуб зібрали та впорядкували фрагменти текстів, які ми опрацьовуємо на аспенівських семінарах. 

“Тексти для роздумів” – це двотомна збірка з працями класиків, серед яких – філософи, теоретики культури, політичні мислителі, психологи та інші. 

У збірці можна ознайомитися з працями на фундаментальні теми політичної і соціальної філософії, теорії та історії мистецтва, психології, а також подивитися на повсякденні феномени нашого життя, як-от їжа чи спорт, з філософського та культурологічного погляду. 

З приводу отримання примірників І і ІІ тому “Текстів для роздумів”, звертайтеся до керівниці програми для Спільноти Аспен Інституту Київ Лариси Латипової за адресою: lara.latypova@gmail.com

X