fbpx

Тривають конкурси на участь в лідерських семінарах

Семінари, що базуються на обговоренні класичних та сучасних текстів, є одним з основних видів діяльності Аспен Інституту Київ. Семінари Аспен Інституту Київ збирають за круглим столом лідерів, які представляють різні суспільні групи, різні професії, різні регіони або країни. Запрошуємо подавати свої заявки на участь в семінарах “Відповідальне лідерсвто” та “Цінності та суспільство”.

Відповідальне лідерсвто

Семінар залучає досвідчених керівників та лідерів думок до діалогу за круглим столом пропонуючи осмислити фундаментальні основи доброго суспільства (good society), поглиблюючи розуміння цінностей, що лежать в основі повсякденних рішень, та підвищуючи тим самим здатність вирішувати складні проблеми.

Дати проведення: 12-18 жовтня, 2019
Дедлайн подачі заявок: 21 серпня, 2019
Деталі та реєстрація 

Цінності та суспільство

Семінар орієнтований на покоління молодих українських лідерів (27-35 років) з метою їх залучення до значущого діалогу щодо людської природи, свободи, власності, проблем рівності, розвитку спільнот, справедливості та тенденцій, які формують наше майбутнє.

Дати проведення: 9-15 листопада, 2019
Дедлайн подачі заявок: 11 вересня, 2019
Деталі та реєстрація 

***

The Aspen Institute Kyiv – це українська позапартійна громадська спілка, що підтримує становлення ціннісно-орієнтованого лідерства, сприяє розвитку культури діалогу та створює можливості для обміну ідеями.

X