fbpx

Фестиваль Ідей 2019

Третій Фестиваль Ідей відбудеться 24-26 серпня в Одесі та стане найбільшою інтелектуальної подією для лідерів в Україні. 

Фестиваль Ідей — це відкрита платформа для співтворення, місце зустрічі тисяч лідерів, що створюють нову Україну. Вже втретє ми збираємо в Одесі лідерів з різних сфер: бізнесу, медіа, місцевої влади, науки, мистецьких об’єднань та інших спільнот з усієї країни. Організатори події Аспен Інститут Київ та Impact Hub Odessa.

Цього року ми очікуємо більше трьох тисяч учасників. До участі запрошено понад 100 спікерів з України, Канади, Австрії, Польщі та інших країн. Вони поділяться ідеями, що сьогодні є в авангарді бізнесу, науки, медіа, освіти, медицини, державного врядування, культури та креативних індустрій.

Фокус-тема цьогорічного фестивалю – українське суспільство в контексті світових тенденцій розвитку.

Серед цьогорічних спікерів багато Аспенівців, які будуть ділитися з учасниками Фестивалю власними ідеями щодо здоров’я, освіти, навколишнього середовища, безпеки, технологій, економіки, мистецтва та медіа. Детальний перелік тут >> 

24-26 серпня — приходьте поділитися своїми ідеями та поглядами, надихайтеся, знаходьте однодумців і партнерів.  Адже наші ідеї — це наше майбутнє!

Взяти участь в Фестивалі Ідей 

***

Аспен Інститут Київ – це українська позапартійна громадська спілка, що підтримує становлення ціннісно-орієнтованого лідерства, сприяє розвитку культури діалогу та створює можливості для обміну ідеями.

Impact Hub Odessa – це спільнота людей із різних сфер, котрі генерують нові ідеї, діляться практиками створення корисних проектів, стартують та підсилюють суспільно важливі ініціативи. Ми об’єднуємо активних та відповідальних людей, готових і до нових викликів, і до нових можливостей.

X