fbpx

Українські лідери обговорили як ідеї Сковороди можуть допомогти їм при прийнятті рішень

Аспен Інститут Київ провів у Полтаві діалогову сесію присвячену ідеям Григорія Сковороди“Світ ловив мене, але…Григорій Сковорода: природа людини і світу”

Учасниками діалогової сесії стали випускники семінарів Аспен Інституту Київ та члени Спільноти — лідери зі сфер бізнесу, комунікацій, політики та державного управління. Також до діалогу долучилися лідери Полтавщини. Обмін унікальним досвідом, думками та ідеями дозволили подивитися на життя та творчість Григорія Сковороди з точки зору нашої сучасності.

У ході діалогу учасники обговорили важливі для філософії Григорія Савича поняття — щастя, радість, сродність. Окрему увагу приділили контексту, у якому працював філософ та актуальності його ідей для сучасних українців. Зокрема — як ці ідеї можуть допомогти лідерам при прийнятті рішень та у комунікації зі своїми спільнотами. 

Модерували діалогову сесію Денис Полтавець, директор програмного розвитку Аспен Інституту Київ та Андрій Кулаков, програмний координатор напряму Програми для Спільноти Аспен Інституту Київ. 

Нагадаємо, що у День народження Григорія Сковороди, 3 грудня, Інститут також організував у Полтаві серію дискусій “Ідеї Сковороди в нашій сучасності”. Спікерами дискусій стали Олександр Савчук, Тарас Лютий, Олександр Філоненко та Володимир Прокопенко. Запис події дивіться за посиланням. 

Аспен Інститут Київ провів заходи за ініціативи та у партнерстві з Полтавською ОВА. 

 

Довідково: Діалогова сесія — це семінар, але у скороченому форматі. Як і у випадку з останнім, у діалоговій сесії беруть участь лідери, які представляють різні сфери, регіони, вікові групи. Обговорення проходить за заздалегідь визначеними правилами. Наприклад, учасники не намагаються довести, що їх позиція єдина правильна та звертаються не до особистостей, а до ідей. 

X