fbpx

Аспен Інститут Київ долучився до проведення Бухарестського форуму у якості інституційного партнера

29 — 30 листопада у Румунії пройшов щорічний Бухарестський Форум. Він є платформою для дискусій, спрямованих на вирішення актуальних питань та складних проблем все динамічніших та нестабільніших регіонального та світового контекстів. 

Захід організували Аспен Інститут Румунія та Німецький фонд Маршалла.

Аспен Інститут Київ долучився до проведення події у якості інституційного партнера. 

Форум об’єднав представників бізнесу, посадовців і представників стратегічної спільноти. Такий тристоронній формат обміну думками дозволяє ефективно проаналізувати виклики та напрацювати шляхи реагування на них. Географія учасників Форуму охопила Європу, Північну Америку, країни-партнери НАТО, близький Cхід та Азію. 

До аудиторії Форуму звернулася Перша Леді України Олена Зеленська

Україну на Форумі також представили Наталія Яресько, голова Наглядової Ради Аспен Інституту Київ та Леся Василенко, народна депутатка і випускниця семінару “Цінності та суспільство — 5”. 

Центральною темою цьогорічного Форуму була російсько-українська війна. Йшлося про наслідки повномасштабного вторгнення Росії на територію України: і ті, що відчутні зараз, і ті, що проявляться у майбутньому. Окрему увагу спікери приділили темі післявоєнного відновлення України. 

На основі дискусій форуму можна зробити висновок про подальше прагнення цивілізованого світу підтримувати нашу країну у боротьбі за її свободу. Так, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг у своєму виступі заявив, що члени Альянсу і надалі стоятимуть поряд з Україною доки вона обороняється від російської злочинної агресивної війни. 

У свою чергу, Заступник Генерального секретаря НАТО Мірча Джоане у своєму виступі наголосив на неминущій важливості трансатлантичного зв’язку. Окремо варто зазначити, що пан Джоане був співзасновником Аспен Інституту Румунія. 

X