fbpx

Вітаємо нового члена Наглядової Ради Аспен Інституту Київ

Раді повідомити про розширення складу Наглядової Ради Аспен Інституту Київ, до якої долучилася Олена Бойцун. Олена приєднається як член Наглядової ради Інституту на термін 2 роки. Олена очолює інвестиційну діяльність Luminate у Центральній та Східній Європі. Luminate – глобальна філантропічна організація, орієнтована на розширення можливостей співпраці людей та інституцій задля розбудови справедливих і відкритих суспільств. Вона створена у 2018 році П’єром Омідяром, засновником eBay, і до 2018 працювала в Україні як Omidyar Network. На сьогодні Luminate підтримала 236 організацій у 18 країнах із загальним фінансовим бюджетом у 314 мільйонів доларів. В Україні Luminate підтримав реформи закупівель Prozorro та Dozorro, програму розвитку українських лідерів CDDRL у Стенфордському університеті, проект “AІ for Kyiv” за ініціативи Kyiv Smart City, 1991 Civic tech center та інші.

Олена у 2014 році була учасницею семінару «Відповідальне лідерство – 10» і з того часу є активним членом Аспен-спільноти, а також була членом Координаційної ради Асоціації випускників “Аспен-Україна” (2015-2016).

Олена має понад 15 років інвестиційного та управлінського досвіду в Європі, Азії та США, в тому числі в ролі національного координатора Інституту Гете та Програми розвитку ООН. Також Олена має досвід директора з відносин з інвесторами в агропромисловому холдингу.

Олена є майстром спорту з шахів міжнародного рівня та засновницею національної благодійної організації «Шахи для дітей», яка допомагає дітям розкрити свій потенціал у грі в шахи. Протягом багатьох років Олена представляла Україну на з’їздах Міжнародної федерації шахів (FIDE) та працювала в комісіях з розвитку та подій FIDE. Олена була нагороджена Державним орденом княгині Ольги 3-го рангу за досягнення в промоції України на міжнародному рівні.

Олена є членом керівного комітету Civitates, філантропічної ініціативи, що підтримує демократичні цінності в Європі, а також членом журі в стартап-конкурсах Seedstars. Окрім цього Олена очолює клуб імпакт-інвестицій в Україні.

Олена має диплом з відзнакою магістра міжнародної економіки в Дніпропетровському національному університеті. Вона була науковцем OSI/Chevening Scholar в Оксфордському університеті, стипендіатом ERP DAAD з економіки в Університеті Пассау в Німеччині і є членом спільноти Global Shapers (ініціативи Всесвітнього економічного форуму).

Щиро радіємо новій ролі Олени в нашій спільноті та вітаємо в складі Наглядової ради Аспен Інституту Київ.

 

 

X