fbpx

Відкрито реєстрацію на участь в Програмі «Добре врядування»

Аспен Інститут Київ оголошує набір на участь у Програмі «Добре врядування», дедлайн для подачі реєстраційної  форми – 17 липня 2019. Мета Програми – поширення знань про принципи доброго врядування та кращі практики в цій сфері шляхом створення діалогової платформи для національних та місцевих лідерів різних суспільних сфер.
Програма «Добре врядування» розвивається за підтримки гранту від Luminate.

Програма передбачає проведення двох семінарів (вересень 2019 та травень 2020), присвячених методиці проведення діалогу зі стейкголдерами, а також чотирьох дводенних діалогових сесії (в період з жовтня 2019 по березень 2020) з ключовими стейкголдерами реформи децентралізації. Точний графік проведення програмних заходів буде наданий відібраним учасникам.

Одним із головних результатів діяльності Програми «Добре врядування» буде підготовка пропозицій щодо коригування державної політики в сфері децентралізації. Ці пропозиції стануть результатом проведення низки консультацій із заінтересованими сторонами та стосуватимуться двох сфер впливу цієї реформи: місцевого економічного розвитку (підвищення ділової активності) та змін у функціонуванні органів управління об’єднаних територіальних громад (ОТГ),  їх взаємодії з мешканцями цих громад.

До участі у конкурсі запрошується представники ключових заінтересованих сторін реформи децентралізації:
– Парламенту
– Уряду
– Місцевих державних адміністрацій
– Місцевого самоврядування
– Наукового та експертного середовища
– Бізнес-асоціацій
– Громадянського суспільства
– Міжнародних організацій та проектів
– ЗМІ

Учасники Програми отримають можливість :
– брати ексклюзивну участь у всіх заходах, що відбуватимуться в межах Програми «Добре врядування»;
– отримати та постійно поглиблювати свої знання, вміння та навички з аналізу державної політики загалом та проведення консультацій із заінтересованими сторонами зокрема;
– зробити внесок у підготовку пропозицій щодо коригування державної політики в сфері децентралізації;
– взяти участь у формуванні методики проведення консультацій із заінтересованими сторонами.

***

У 2019 році буде відібрано 24 учасника Програми «Добре врядування», коло яких планується розширити впродовж наступних років. Організатори забезпечують необхідні матеріали, проживання та харчування учасників. Вартість проїзду до місця проведення заходів учасники оплачують самостійно.

Зареєструватися

У разі виникнення запитань, просимо звертатися до керівника Програми – Романа Кобця (rk@aspeninstitutekyiv.org) та експерта Програми – Олени Фоміної (of@aspeninstitutekyiv.org)

X