fbpx

Презентовано Програму «Добре врядування»

Раді анонсувати початок нового етапу розвитку Програми «Добре врядування» Аспен Інституту Київ. Метою Програми є поширення знань про принципи доброго врядування та кращі практики у цій сфері за допомогою створення діалогової платформи для національних і місцевих лідерів.

Під час презентації Програми Роман Кобець (керівник Програми «Добре врядування», кандидат філософських наук) розповів про ключові фази реалізації Програми, що триватиме 18 місяців, та її основні заходи, серед яких: проведення аналітичних досліджень з аналізу наслідків впливу реформи децентралізації на ключових стейкголдерів, тематичні семінари, круглі столи, розробка пропозицій до перегляду заходів реформи децентралізації та інші формати.

В рамках презентації Програми відбулася панельна дискусія «Добре врядування та реформа децентралізації» за участі: Олексія Гончарука (Заступник Голови Адміністрації Президента України), Олександра Корінного (Голова Асоціації об’єднаних територіальних громад), Анатолія Ткачука (Директор з питань науки та розвитку ГО «Інститут громадянського суспільства»). В форматі модерованого діалогу нам вдалося обговорити значення належного врядування в контексті реформи децентралізації, її стан та перспективи реалізації.

Початок реєстрації на участь у Програмі «Добре врядування» розпочнеться 20 червня. До участі запрошуються державні службовці та політики, лідери місцевого самоврядування та бізнесу, представники медіа та міжнародних організацій. Слідкуйте за новинами на нашому сайті та фейсбук-сторінці, а також підписуйтеся на розсилку – aspeninstitutekyiv.org/subscribe/

Програма «Добре врядування» розвивається за підтримки гранту від Luminate.

X