fbpx

Зустріч-бесіда з Девідом Петреусом

11 червня відбулася зустріч-бесіда Аспен-спільноти з генералом США – Девідом Петреусом. В часи президентської каденції Барака Обами він займав посаду директора ЦРУ. Наразі Девід Петреус є головою правління KKR Global Institute (приватного інвестиційного фонду).

Девід Петреус має яскраву військову кар’єру, понад 37 років служив в американській армії, був командувачем Міжнародних об‘єднаних збройних сил в Іраку, головою Центрального Командування Збройних сил США, командувачем Об’єднаних Збройних сил Коаліції в Афганістані. Девід Петреус є членом правління Інституту вивчення проблем війни (Institute for the Study of War) та Atlantic Council.

Під час бесіди, в форматі модерованого діалогу та сесії питань-відповідей, нам вдалося поспілкуватися про глобальні виклики, які сьогодні стоять перед людством, геополітичні протистояння та вплив технологічних проривів на перерозподіл сил. Про становлення демократії в Україні та зміни, які тут відбулися за часи незалежності, а також цікаві для інвестицій сфери.

Модератором події виступив Джон Гербст (американський дипломат, 5-й Надзвичайний і повноважний посол США в Україні).

 

X