fbpx

Добре врядування

  • Місце проведення:
    Київ, Україна
  • Дедлайн:
    17 липня, 2019

Реалізація принципів доброго врядування (good governance) протягом тривалого часу залишається у фокусі українського суспільства та його лідерів. Попри суттєві досягнення, належне врядування все ще не усталене, що послаблює довіру до публічних інституцій та створює суттєві перешкоди на шляху до подальшої модернізації.

 

Даний програмний напрям покликаний підтримати обмін ідеями та досвідом між українськими лідерами, вітчизняними та іноземними експертами щодо антикорупційних стратегій, розробки та впровадження регуляторних норм, пошуку рішень для спільних проблем.

У 2018 році Аспен Інститут Київ провів відкритий Форум «Доброго врядування», який став першим заходом програмного напряму.
В 2019 році Аспен Інститут Київ розпочав новий етап розвитку програмного напряму, який передбачає проведення Форуму «Доброго врядування», створення групи з цифрових загроз демократії, а також проведення діалогів з ключовими стейкголдерами реформи децентралізації, за наслідками яких будуть розроблені пропозиції щодо змін в державній політиці.

Детальніше 

Програма «Добре врядування» передбачає проведення двох семінарів (вересень 2019 та травень 2020), присвячених методиці проведення діалогу зі стейкголдерами, а також чотирьох дводенних діалогових сесії (в період з жовтня 2019 по березень 2020) з ключовими стейкголдерами реформи децентралізації.

До участі в Програмі запрошується представники ключових заінтересованих сторін реформи децентралізації: Парламенту, Уряду та місцевих державних, адміністрацій, місцевого самоврядування, наукового та експертного середовище, бізнес-асоціацій, громадянського суспільства, міжнародних організацій та проектів, ЗМІ.

У 2019 році буде відібрано 26 учасника Програми «Добре врядування», коло яких планується розширити впродовж наступних років. Детальніше про умови участі та конкурс за посиланням>>

Програма «Добре врядування» розвивається за підтримки гранту від Luminate та NED.

X