fbpx

Життя як джаз. Аспен Інститут Київ провів музичну бесіду

Бесіда «Як звучить наш час», яку Аспен Інститут Київ провів 27 червня на Leopolis Jazz Fest, дала можливість проаналізувати музику з філософської точки зору. Діалог об’єднав лідерів з різних галузей та регіонів. 

27 червня у рамках Leopolis Jazz Fest Аспен Інститут Київ провів музичну бесіду «Як звучить наш час». Подію організували для членів Аспен-спільноти. Захід відвідали близько 90 учасників. 

Бесіда об’єднала представників різних галузей, кожен з яких поділився своїм поглядом на музику, її роль в житті суспільства та кожної людини. Спікерами були: 

  • Ярослав Грицак, науковець, історик та публіцист;
  • Лаура Марті, співачка та композиторка;
  • Владислав Троїцький, театральний режисер, драматург та засновник музично-драматичних проєктів;
  • Марта Більська, ведуча і арт-директорка Jazz Bezz group, представниця Інституту стратегії культури;
  • Володимир Лавренчук, банкір, економіст та музикант.

Модерувала подію виконавча директорка Аспен Інституту Київ Юлія Тичківська

Захід пройшов у сесійній залі Львівської міської ради. На початку аспенівців привітав міський голова Андрій Садовий. Цього року він став випускником 22-гого семінару «Відповідальне лідерство». Також до учасників події звернувся член Наглядової ради Аспен Інституту Київ, співвласник TIS Андрій Ставніцер

У ході діалогу спікери аналізували музику з різних позицій. З одного боку це найвпливовіше з психологічної точки зору мистецтво, а з іншого — дзеркало епохи. Музика відображає наші цінності та смаки і формує погляди на багато років вперед. Крім того, на думку учасників діалогу, життя загалом можна порівняти зі звучанням джазу. 

Музика — одна з тих речей, які нас формують. Вона має визначальний вплив на більшість сфер життя. Тому важливо говорити про неї не лише, як про ноти та слова, а й у ширшому контексті. Аспен Інститут Київ зацікавлений у діалозі лідерів, пошуку нових сенсів та усвідомлення цінностей. Цьому сприяють, у тому числі, події мистецього спрямування, — зазначила Юлія Тичківська.

X