fbpx

Антон Дробович отримав відзнаку за внесок у розвиток Аспен Інституту Київ

Лідерів, які долучилися до Аспен-спільноти, об’єднують прагнення спільного блага та розуміння цінності діалогу. Найактивнішим з них команда Інституту вручає відзнаки на Аспен Реюніоні — щорічній зустрічі випускників.

Відзнаку за внесок у розвиток Аспен Інституту Київ у 2021 році отримав Антон Дробович, голова Українського інституту національної пам’яті, випускник семінару «Цінності та суспільство — 3». Нагородження провели Юлія Тичківська, виконавча директорка Інституту та Сергій Роголь, член Наглядової ради. 

Антон Дробович допомагав на всіх етапах реалізації проєкту «Переосмислення української ідентичності» : взяв участь у розробці текстової збірки та став автором одного з текстів, надавав виконавчій команді Інституту консультативну підтримку, модерував частину семінарів. У рамках 10 семінарів проєкту до діалогу долучилися 207 лідерів, які шукали у діалозі шляхи зміцнення фундаменту інклюзивної політичної нації в Україні. 

Крім того, Антон вже довгий час модерує інші заходи Аспен Інституту Київ. Так, цього року він був одним з модераторів семінару «Цінності та суспільство — 8», де молоді лідери глибше осмислювали своє призначення. 

Аспен — це можливість змінити світ у кращу сторону не лише на словах, а й конкретними діями у конкретних регіонах, конкретних головах та серцях, — наголошує Антон Дробович. 

Виконавча команда Аспен Інституту Київ пишається Антоном, дякує за сталу співпрацю та вірність цінностям організації.

X