fbpx

Аспен Інститут Київ ділитиметься думками українських лідерів стосовно актуальних питань у подкасті «Ідеї для роздумів»

Аспен Інститут Київ запустив новий подкаст «Ідеї для роздумів». Слухайте аудіо на Apple Podcasts, Google Podcasts та Spotify.

Аспен Інститут Київ залучає лідерів різних сфер до діалогу про важливі питання. Обмін унікальним досвідом, ідеями та думками дозволяють учасникам обговорень розглядати виклики сучасності з різних перспектив та знаходити на них нетривіальні відповіді. Аудіозаписами таких діалогів виконавча команда Інституту ділитиметься у подкасті «Ідеї для роздумів». 

Мета подкаста — не лише познайомити слухачів з думками українських лідерів стосовно тих чи інших актуальних питань, а й спонукати  ділитися цими ідеями та розвивати їх далі.  

У першому випуску подкаста ознайомтеся з роздумами філософа Вахтанга Кебуладзе, режисера Влада Троїцького, літературознавиці Віри Агеєвої, письменника Андрія Любки про деконструкцію «руского міра» в Україні та методи становлення українського дискурсу і промоції української культури всередині країни та в світі. 

Слухайте подкаст на Apple Podcasts та Spotify. Також нагадуємо, що ви можете підписатися на YouTube-канал Аспен Інституту Київ за посиланням

X