fbpx

Аспен Інститут Київ оголошує додатковий набір учасників на семінар «Відповідальне лідерство» — 24

Аспен Інститут Київ запрошує лідерів різних сфер взяти участь у семінарі «Відповідальне лідерство». Подія відбудеться 11—17 березня 2023 року в Карпатах.

Подавайте заявки до 19 січня за посиланням: https://aspen.kitworks.systems/survey/start/vidpovidalne-liderstvo-24-95

Семінар «Відповідальне лідерство» — 24 мав відбутися навесні 2022 року. Через повномасштабне вторгнення Росії в Україну команда Інституту була змушена скасувати його проведення у заплановані дати, навіть попри початок формування групи. Всі отримані заявки візьмуть участь у конкурсі, втім, війна привнесла у життя українського суспільства великі зміни, тому Інститут прийняв рішення оголосити додатковий набір. 

Семінари «Відповідальне лідерство» проводяться в Україні з 2008 року. За цей час їх випускниками стали близько 500 лідерів різних сфер. Повернення цього семінару у нашу діяльність —  особлива подія.

До участі запрошуються лідери, відкриті до пошуку нових смислів та рішень. Діалог об’єднає представників бізнесу, державної служби, політики, культури, мистецтва, медіа, громадського сектору, науки та ін.  

Впродовж тижня учасники з різних сфер діяльності та регіонів України шукатимуть відповіді на важливі питання та виклики сьогодення через модеровані діалоги навколо філософських та публіцистичних творів сучасних та класичних мислителів. Обговорення охоплять теми природи людини, суспільства, держави, війни, прав індивіда, закону і справедливості, власності, суперечностей в суспільстві, відповідальності, доброго життя та ін.

Формат Аспен-діалогу допоможе поглибити знання, розширюючи горизонти і підвищуючи здатність вирішувати складні проблеми. Обмін унікальним лідерським досвідом надасть можливість дослідити власні цінності, які лежать в основі повсякденних рішень. Поглянуть на звичні речі під ширшим кутом зору, що стане у нагоді  у пошуку відповідей на гострі питання сьогодення.

Запрошуємо до участі у семінарі лідерів з різних сфер, які: 

  • досягли значних успіхів у бізнесі, політиці, державному секторі, громадській діяльності, науці, мистецтві тощо; 
  • мають активну громадянську позицію; 
  • віком від 30 років.

Участь у семінарі безкоштовна. Відбір здійснюватиметься на конкурсній основі. При відборі враховуватимуться як особистий досвід аплікантів, так і критерії формування оптимально збалансованої групи.

X