fbpx

Аспен Інститут Київ відзначив посла України в Німеччині Олексія Макеєва за внесок у розвиток культури діалогу

На щорічній зустрічі випускників Aspen Reunion Аспен Інститут Київ вручає візнаки членам Спільноти, які протягом року показали приклад ціннісно-орієнтованого лідерства. Обрати номінантів у 2022 році було найважче, бо більшість випускників та членів Спільноти, які є найактивнішими з них, долучилися до боротьби України за свободу. 

Відзнаку за внесок у розвиток культури діалогу отримав Олексій Макеєв — випускник семінару “Відповідальне лідерство” — 20. З 23 вересня пан Олексій виконує повноваження Надзвичайного і Повноважного Посла України в Німеччині. Раніше працював на посаді Спецпредставника МЗС України щодо санкційної політики. 

В умовах повномасштабного російського вторгнення діалог з міжнародними партнерами відіграє величезну роль. Такий діалог має практичний вимір — захист кордонів та звільнення тимчасово окупованих українських територій, збереження життів українців та продовження функціонування інфраструктурних об’єктів. 

Олексій Макеєв очолює один з найскладніших та стратегічно-важливих дипломатичних напрямів. Німеччина — найбільший постачальник зброї та гуманітарної допомоги нашій країні в Європі. За останній час Німеччина поставила Україні систему Iris-T та 30 зенітних установок Gepard. Планується поставка ще трьох систем Iris-T та 7 Gepard-ів. 

Також, за словами Олексія Макеєва, під час прямих переговорів Німеччина запевнила, що передаватиме більше зброї та боєприпасів.X