fbpx

Аспен Інститут Київ оголошує набір учасників на семінар “Бізнес та суспільство” — 6

Аспен Інститут Київ розпочинає прийом заявок на участь у семінарі “Бізнес та суспільство”. Подія відбудеться в Карпатах 1-7 квітня 2023 року. 

Подавайте заявки на участь до 13 лютого за посиланням: https://aspeninstitutekyiv.org/event/biznes-ta-suspilstvo/

Впродовж тижня учасники братимуть участь у модерованих діалогах із елементами сократівського методу — спільно читатимуть та обговорюватимуть фрагменти творів класичних і сучасних мислителів. 

Учасники вестимуть діалогу про природу економічної діяльності, взаємодію бізнесу та влади, справедливість, етику та мораль у бізнесі, особливості сучасного лідерства. А також — виклики сучасності, зокрема — повномасштабну російсько-українську війну. Обмін унікальним лідерським досвідом та думками дасть змогу учасникам дослідити теми семінару з різних перспектив. 

Запрошуємо лідерів, готових до трансформацій сталих уявлень про природу підприємництва та лідерства, вкласти час та зусилля у власний розвиток та формування ціннісних орієнтирів у бізнес-середовищі.

Аудиторія семінару власники та керівники підприємств, представники бізнес-медіа, асоціацій, професійних об’єднань та інших організацій, що сприяють розвитку бізнесу, високопосадові державні службовці відповідного профілю тощо. 

Організаційний внесок 46000  грн. До нього входять повна вартість проживання та харчування, організація події, забезпечення матеріалами семінару та ін. Також передбачені 2 стипендії. 

Кількість місць обмежена, відбір здійснюватиметься на конкурсній основі.X