fbpx

Аспен Інститут Київ відзначив керівницю Help Ukraine Center Ольгу Руднєву за внесок у життєстійкість українського суспільства

Щороку Аспен Інститут Київ відзначає випускників, які найактивніше проявили себе протягом року та стали прикладом ціннісно-орієнтованого лідерства. Відзнаку за внесок у життєстійкість українського суспільства отримала Ольга Руднєва. 

Ольга Руднєва — випускниця семінару “Відповідальне лідерство” — 9. З початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України пані Ольга очолила Help Ukraine Center. Це найбільший у Східній Європі логістичний хаб для гуманітарної допомоги. Help Ukraine Center залучає допомогу зі всього світу, обробляє її та транспортує до України. Лише за листопад Центр доправив 18 465 палет різних необхідних речей — їжі та напоїв, засобів гігієни, медикаментів, одягу і взуття, та інших. 

Пані Ольга  та команда Help Ukraine Center допомогли сотням тисячам українців: як військовим, так і цивільним. Крім того, своїм  прикладом вони показали як надавати гуманітарну допомогу швидко, системно та ефективно. 

Ольга Руднєва також очолила організацію Superhumans Center. Мета організації — побудувати в Україні високоякісну експертизу протезування та високотехнологічних медичних втручань, привнести в нашу країну сучасні медичні практики та перетворити її на “країну надлюдей”, замість “країни травмованих людей”.  Зараз Superhumans Center запускають сучасний центр з протезування, реконструктивної хірургії, реабілітації та психологічної підтримки постраждалих від війни дорослих і дітей.X