fbpx

Аспен Інститут Київ відзначив Міністра оборони України Олексія Резнікова за приклад ціннісно-орієнтованого лідерства

Відповідальність лідерів в умовах повномасштабної російсько-української війни збільшилася, а цінності, які лежать в основі їх дій, стали ще важливішими. Щорічно Аспен Інститут Київ відзначає членів Спільноти, які протягом року показали приклад ціннісно-орієнтованого лідерства. Однойменну відзнаку у 2022 році отримав Олексій Резніков — випускник семінару “Відповідальне лідерство” — 14 та Міністр оборони України.

Олексій Резніков очолив Міністерство оборони України перед повномасштабним російським вторгненням на територію нашої країни — у листопаді 2021 року. Пан Олексій не є кадровим військовим, але зумів налагодити забезпечення українського війська всім необхідним, щоб чинити опір окупантам. Завдяки сміливості, виваженості та відповідальності, які проявив Олексій, він отримав повагу і серед військових, і серед цивільних. 

Не менш важливою є робота Олексія Резнікова на міжнародній арені. Пан Резніков входить до так званого Рамштайну — Контактної групи з питань оборони України. Ця платформа допомагає міністрам оборони країн НАТО та союзників координувати зусилля для підтримки нашої країни у її боротьбі за свободу. 


X