fbpx

Діалоги про виклики суспільства та держави, лідерські семінари та розвиток Спільноти: Аспен Інститут Київ запланував 2023 рік

Аспен Інститут Київ поділився планом діяльності на 2023 рік. Усі заходи спрямовуватимуться на реалізацію місії Інституту: становлення ціннісно-орієнтованого лідерства, сприяння розвитку культури діалогу та обміну ідеями заради спільного блага. 

Проведення лідерських семінарів

З міркувань безпеки протягом минулого року Інституту не проводив лідерські семінари. Водночас, усвідомлення цінностей, на які лідери орієнтуються, приймаючи рішення, стало ще важливіше в умовах повномасштабного вторгнення Росії. А відповідальність — зросла. 

На 2023 рік виконавча команда Інституту запланувала 2 семінари “Відповідальне лідерство” та семінар для молодих лідерів — “Цінності та суспільство”. Нагадуємо, що додатковий набір на семінар “Відповідальне лідерство”—24 триває до 19 січня. Заявки подавайте за посиланням: https://aspeninstitutekyiv.org/event/vidpovidalne-liderstvo/

Залучення лідерів до діалогу про важливі питання

Щирий діалог, обмін унікальним досвідом та ідеями допомагає не лише краще дослідити актуальні питання, а й ефективніше приймати рішення. Як і у минулі роки, Аспен Інститут Київ залучатиме лідерів до обговорення ціннісних основ їхньої діяльності та викликів, які постали перед українським суспільством загалом та окремими галузями. 

Виконавча команда Інституту запланувала 3 семінари “Бізнес та суспільство”, 2 з них — наживо. Заявки на семінар “Бізнес та суспільство” — 6 подавайте за посиланням до 13 лютого: https://aspeninstitutekyiv.org/event/biznes-ta-suspilstvo/

Крім того, у 2023 році Аспен Інститут Київ планує проведення семінарів “Медіа та реальність” та “Справедливість, закон та суспільство”. Для представників та представниць медіа-спільноти запланований 1 семінар, а для професіоналів у сфері юриспруденції, державного управління та правозахисної діяльності — 2 семінари і 3 події. 

У 2022 році Інститут започаткував 2 нових програмних напрями. Програма “Діалог про кібербезпеку” реалізується у партнерстві з проєктом USAID “Кібербезпека критично важливої інфраструктури України”. На 2023 рік заплановані 5 діалогів та 2 семінари. Реалізацію Програми, присвяченої новому суспільному договору для України, підтримує NED (National Endowment for Democracy). У 2023 році Інститут проведе 8 семінарів в різних форматах.  

Крім того, Інститут у своїй діяльності приділить окрему увагу питанням Європейської інтеграції (заплановано 3 заходи) та ментального здоров’я. Розвиватиме і напрям Aspen Teens — заплановані 10 семінарів та Форум для підлітків. 

Розвиток Спільноти Аспен Інституту Київ 

Одним з ключових пріоритетів для Інституту у 2023 році залишиться розвиток Аспен-спільноти. Члени та членкині Спільноти — це найактивніші випускники та випускниці, яких об’єднує прагнення спільного блага. Інститут проведе 4 Аспен-бесіди, 3 діалогові сесії, 2 клубних семінари. 

Крім того, команда Аспен Інституту Київ передбачила окремі заходи для членів Інституту — українських лідерів, чия підтримка, зокрема, уможливлює подальше здійснення діяльності Інституту. Заплановані Fellowship семінар та 2 Fellowship зустрічі. 

Також у 2022 році має відбутися щорічна зустріч випускників — Aspen Reunion. 

Налагодження комунікації між українськими та іноземними лідерами

Завдяки залученості до міжнародної мережі партнерів Інститут має спроможність вибудовувати пряму комунікацію між українськими лідерами та їх закордонними колегами.  

На 2023 рік Інститут запланував 4 міжнародні події. Також він виступить організатором Аспен-семінару для молодих Європейських лідерів. 

Також Аспен Інститут Київ запланував 2 публічні події, які не вдалося провести минулого року:

  • Фестиваль Ідей
  • Good Governance Forum
X