fbpx

Аспен Інститут Київ оголосив набір на семінари “Підтримка постраждалих від війни: координація та взаємодія”

Діалог ключових стейкголдерів та їхня злагоджена робота має сприяти розвитку гуманітарного реагування в Україні, а також більш ефективній допомозі постраждалим від війни. 

Аспен Інститут Київ за ініціативи CORE Response за підтримки American Red Cross оголошує подачу заявок на семінар “Підтримка постраждалих від війни: координація та взаємодія”. Семінари відбудуться у рамках Програми: “Relief for Ukraine: екосистема підтримки українців”.

Реєстрація за посиланням.

Дати семінарів:

  • 20 січня (10:00-18:30)
  • 3  лютого (10:00-18:30)
  • 16 лютого  (10:00-18:30)

Будь ласка, під час заповнення заявки оберіть, яка дата є для вас бажаною.

До участі запрошуємо представників державних органів, органів місцевого самоврядування, громадських, благодійних та міжнародних організацій, бізнесу,  експертів, дотичних до тематику заходу. 

Перелік учасників буде сформовано з урахуванням гендеру, регіонального представництва, сфер діяльності за принципом представлення різних заінтересованих сторін. Підтвердження про участь у семінарі буде надіслано за 10 днів до семінару. 

Під час семінару учасники обговорюватимуть тексти сучасних мислителів та інтелектуалів, обмінюючись ідеями та думками. Учасники напрацьовуватимуть механізми покращення координації у сфері надання гуманітарної допомоги та підтримки постраждалих від війни.

Місце проведення: м. Київ  (буде повідомлене учасникам заходу додатково).

Програма «Relief for Ukraine: екосистема підтримки українців» реалізується Аспен Інститутом Київ за ініціативи CORE Response за підтримки American Red Cross.

X