fbpx

Аспен Інститут Київ провів онлайн-зустріч з представниками бізнесу у сфері кібербезпеки — членами Американської торговельної палати в Україні для обговорення можливості створення комітету з кібербезпеки в АСС

Захист України у кіберпросторі є одним з важливих способів протидії російській агресії. Так, за даними СБУ з початку повномасштабного вторгнення Росія здійснила спробу більше 9000 кібератак на різні українські установи. 

Під час проведення заходів Програми “Діалог про кібербезпеку” 2022-2024 років учасники неодноразово піднімали питання доцільності створення сталої платформи для представників ринку кібербезпеки, зокрема, на базі міжнародних бізнес-асоціацій.

Підтримуючи запит, 5 квітня 2024 року, Аспен Інститут Київ, за експертної підтримки Юрія Котлярова, партнера Адвокатського Обʼєднання «Юридична Фірма «Астерс», провели онлайн-зустріч з представниками бізнесу у сфері кібербезпеки — членами Американської торговельної палати в Україні задля обговорення можливості створення комітету з кібербезпеки в АСС. Під час онлайн-заходу було презентовано бачення функціонування комітету з кібербезпеки, його місії та функцій.

Представники індустрії кібербезпеки зазначили необхідність створення сталої платформи для адвокації ініціатив, організації державно-приватних діалогів та комунікації професійної спільноти в сфері кібербезпеки. Учасники зустрічі зазначили, що Комітет з кібербезпеки має бути незалежною структурою в межах АСС з власною програмою діяльності та кроссекторальним характером. 

У обговоренні взяли участь представники компаній: «Юридична Фірма «Астерс», EPAM Systems, Cisco Systems, Deloitte, EY в Україні, Genesis, IBM, 10Guards, PwC в Україні та KPMG в Україні

Дякуємо учасникам за плідне обговорення, наразі триває збір пропозицій щодо удосконалення концепції створення комітету в АСС.

З питань співпраці у рамках створення комітету з кібербезпеки на базі Американської торговельної палати звертайтеся до Олени Фоміної, менеджерки програми “Діалог про кібербезпеку”, e-mail: of@aspeninstitutekyiv.org 

За результатами планується направити колективне звернення до АСС щодо винесення  на розгляд питання про створення комітету.

X