fbpx

Аспен Інститут Київ провів зустріч з питань взаємовідносин між Україною та Туреччиною і країнами Близького Сходу під час російсько-української війни

Аспен Інститут Київ як платформа для лідерського діалогу створює простір для обговорення найактуальніших питань сучасності. 8 серпня Аспен Інститут Київ провів бесіду для членів Аспен-спільноти «Туреччина і арабський Близький Схід в умовах російсько-української війни». 

Упродовж події спікери висвітлили питання дипломатичних, економічних та культурних відносин Туреччини та України, а також поміркували над причинами і потенційними наслідками посередницьких ініціатив Ердогана. Окреслили ставлення країн ісламського світу та арабського Близького Сходу до російсько-української війни та чинники, що впливають на їхній порядок денний. Окрім того, експерти поділилися думками щодо того, яку стратегію взаємодії з цими країнами має обрати Україна.

Спікерами бесіди були Євгенія Габер, кандидатка політичних наук, старша аналітикиня Центру досліджень сучасної Туреччини (Карлтонський університет) та Atlantic Council, та Ігор Семиволос, виконавчий директор Центру близькосхідних досліджень, науковий співробітник Відділу сучасного Сходу Інституту сходознавства ім. А.Ю. Кримського НАН України, провідний експерт з політики арабського світу, Близького Сходу, Криму.

Модерував захід Євген Лемберг, модератор семінарів Аспен Інституту Київ, голова ради ГК «Арікол».

X