fbpx

Відбувся шостий Аспен-семінар для молодих європейських лідерів

Аспен Інститут Київ продовжує розвивати співпрацю з міжнародними партнерами. 8-11 вересня у мальовничому гірському місці поблизу Брашова, (Румунія) відбувся шостий Аспен-семінар для молодих європейських лідерів (Aspen Seminar for Young European Leaders).
Семінар організовано Аспен Інститутом Румунія у партнерстві з Аспен Інститутом Київ та у співпраці з американським Аспен Інститутом (програмою лідерських семінарів) під егідою Європейської Аспен Ініціативи.
Впродовж семінару молоді лідери Європи та світу обговорювали тексти Європейських та світових мислителів. У форматі модерованого діалогу учасники досліджували власні цінності, ділилися думками щодо актуальних питань сьогодення, глобальних і європейських викликів,майбутнього демократії, політичного ландшафту та обмінювалися унікальним лідерським досвідом. Особливої уваги було приділено питанню війни в Україні і її впливу на розвиток сучасної Європи. Україну на семінарі представляли Ярослав Лодигін український режисер, продюсер та сценарист, та Аліна Шклярук, директорка семінарських програм Аспен Інституту Київ.
Подію модерували Д-р. Тод Брейфогл, Виконавчий директор Лідерських семінарів Апен Інституту (США) та Мадаліна Мокан, Ад’юнкт помічниця викладача, фахівчиня з питань громадянського суспільства Центру вивчення демократії факультету політичних наук в Клузькому університеті імені Бабеша-Бойяї та членкиня Аспен Інституту Румунія.
X