fbpx

Аспен Інститут Київ розпочинає набір на другий семінар «Діалоги про благодійність»

24 — 26 березня 2022 року у Київській області відбудеться другий семінар «Діалоги про благодійність». Мета заходу — привернути увагу українського суспільства до системного розвитку і поширення культури благодійності. Реєстрація триватиме до 20 лютого включно за посиланням: https://bit.ly/3GgEkb8

У 2021 році Аспен Інститут Київ започаткував новий програмний напрям «Діалоги про благодійність» та провів перший семінар. Платформа лідерського діалогу об’єднала власників та СЕО бізнесу, керівників благодійних організацій та фондів, публічних осіб та інтелектуалів.  

Другий захід відбудеться 24 — 26 березня у Київській області. До 20 лютого включно триває реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3GgEkb8.  

Яким темам буде присвячений семінар? 

Учасники семінару обговорять питання викликів сектору, ціннісних і морально-етичних засад благодійної діяльності, фінансового регулювання та взаємовідносин з державними установами, системного підходу до традицій та сучасних практик. 

У чому особливості обговорення на семінарі? 

Протягом трьох днів лідери обмінюватимуться унікальним досвідом, будуючи обговорення на принципах рівності, взаємоповаги та довіри. Діалог лідерів покликаний допомогти побудувати горизонтальні зв’язки та впровадити нові підходи для розуміння процесів, які визначатимуть сьогодення та еволюцію філантропії в майбутньому. 

Хто може стати учасником семінару?

  • Українські меценати та філантропи. 
  • Власники благодійних фондів. 
  • Керівники підприємств з розвинутою діяльністю в сфері КСО. 
  • Керівники донорських організацій та інші представники галузі.

Участь у семінарі безкоштовна, відбір здійснюватиметься на конкурсній основі. 

Захід відбудеться за ініціативи та фінансової підтримки родинного фонду Zagoriy Foundation.

X