fbpx

Діалог про справедливість та роботу прокуратури. Члени Спільноти зустрілися з Генеральним прокурором

19 жовтня аспенівці зустрілися з Генеральним прокурором Іриною Венедіктовою. Говорили і про філософські категорії, наприклад, справедливість, і на більш прикладні теми  — зміни у системі прокуратури, прогрес у розслідуванні резонансних справ, взаємодію правоохоронних органів. Свої питання мали змогу поставити всі учасники зустрічі.

Діалог з Генеральним Прокурором пройшов у форматі off the record. Модерував зустріч програмний координатор напряму Програми для Спільноти Аспен Інституту Київ Андрій Кулаков

Аспен-спільнота об’єднує лідерів з різних галузей: бізнесу, політики та державної служби, громадського сектору, медіа, інших. Зараз до Спільноти долучилися близько 300 членів. Це інтелектуальна платформа, де можна на рівних обговорити і мета-питання, і практичні ідеї. Крім того, ми системно проводимо подібні зустрічі, де можна напряму поставити питання цікавим для членів Спільноти діячам,розповідає Лариса Латипова, директорка програми для Спільноти Аспен Інституту Київ.

Членом Спільноти може стати кожен випускник Аспен-семінару, який прагне брати активну участь у житті Інституту. 

Нагадаємо, що 12 жовтня аспенівці відвідали архів українського вченого Омеляна Пріцака. Подія відбулася  за ініціативи члена Спільноти Андрія Мельника.

X