fbpx

Аспен Інститут Київ провів семінар «Виміри доброчесності»: учасники обговорили шляхи становлення доброчесних практик в Україні

6 — 10 жовтня 2021 року в рамках проєкту «Доброчесність і врядування» відбувся перший семінар «Виміри доброчесності». Подія об’єднала публічних службовців, представників академічних установ, неурядових та міжнародних організацій, медіа спільноти, експертів у сфері запобігання та протидії корупції.

До обговорення долучилось 26 учасників. Рефлексуючи над текстами класичних та сучасних мислителів, вони обмінялися думками щодо шляхів розбудови доброчесності в Україні, зокрема:

  • сучасних визначень та підходів до доброчесності;
  • моральних, етичних та політичних вимірів доброчесності;
  • існуючих правових рамок доброчесності;
  • ролі керівництва установ та організації у сприянні реалізації політик доброчесності.

Семінар модерували Денис Полтавець, директор програмного розвитку Аспен Інституту Київ, та Роман Кобець, кандидат філософських наук, науковий співробітник Інституту філософії імені Г.С. Сковороди. 

Проблематика доброчесності в Україні була і залишається однією з найактуальніших для українського суспільства. Тому Аспен Інститут Київ залучив лідерів, які зацікавлені в питаннях антикорупційної діяльності задля пошуку шляхів становлення культури доброчесності в нашій країні. Ми переконані, що діалог лідерів сприятиме розробці та впровадженню доброчесних практик серед українських публічних службовців у контексті запобігання корупції. зазначає Олена Фоміна, директорка Програми «Справедливість, закон та суспільство».

Захід був проведений в межах проєкту «Доброчесність і врядування»Проєкт «Доброчесність і врядування» реалізується за підтримки гранту від National Endowment for Democracy.

X