fbpx

Міжнародний Аспен-досвід: випускники семінару «Цінності та суспільство-3» взяли участь у міжнародній події для молодих лідерів

Як платформа лідерського діалогу Аспен Інститут Київ створює для членів Спільноти різні можливості, серед них — участь у міжнародних подіях.

Нещодавно відбувся міжнародний семінар для молодих лідерів, організований Аспен Інститутом Центральна Європа спільно з Аспен Інститутом Румунія. Подія зібрала молодих лідерів з усієї Європи. Ключовою темою діалогів стала постпандемічна парадигма Європи. 

В події взяли участь два випускники семінару «Цінності та суспільство-3» Аспен Інституту Київ:

  • Леся Василенко, депутатка Верховної Ради IX скликання, членкиня депутатської фракції «Голос».
  • Слава Жила, керівник київського театру на Липках, художній керівник Київського академічного театру «Актор».

Про міжнародний семінар Слава Жила говорить як про досвід глибинного знайомства з лідерами, які ведуть за собою, і чітко репрезентують свої країни та національності. Але водночас аспенівець зазначає, що «українці, займають дуже круту позицію — ми такі як є, самобутні, з нами спілкуються на рівні і розуміють, що ми рівноцінні партнери та конкуренти».

Також пан Жила поділився своїми думками щодо обраної теми семінару: «На сесіях ми обговорювали пост-панемічний світ. І думки учасників, здебільшого, резонували. В теорії драматургії є поняття «події» — дійового факту, який змінює поведінку безповоротно. Такою подією для нас стала пандемія. Наші думки масово, в егрегорі, змінилися, і ми рухаємось в новому напрямку. І це вже не боротьба старого з новим. Це вже початок майбутнього».

Про значення своєї участі у міжнародному семінарі Леся Василенко розповіла у своєму facebook-пості: «Іноді, щоб включитися треба відключитися. Занурення в тексти філософів античності і сучасності, обговорення не простих і неоднозначних питань – це все Аспен. Цього разу роздуми були довкола нової пост-пандемічної парадигми про/для Європи. З новими ідеями (і силами) готова вже повноцінно і остаточно повертатися в роботу».

Команда Аспен Інституту Київ щиро вітає наших випускників з новим досвідом та гідним представництвом України!

X