fbpx

Дні Ідей у Дніпрі: обговорили питання стратегічної безпеки та розвитку міст

Безпека на національному та локальному рівнях, розвиток міст і підвищення їхньої інноваційності — фокусні теми обговорення Дня Ідей, що відбувся 20 липня.

З міркувань безпеки традиційний захід Фестиваль Ідей цьогоріч проводиться у трьох містах України у новому форматі — Дні Ідей. Другий День Ідей відбувся у Дніпрі.

Спікери першої панельної дискусії обговорили питання стратегічної безпеки. Зокрема — основні напрями змін, необхідних для ефективного забезпечення стабільності та безпеки в Україні: і зараз, і у багаторічній перспективі. Йшлося про розвиток оборонної промисловості, енергетичної галузі. Спікери також відзначили необхідність руйнування стереотипних уявлень про Україну.

Участь у обговоренні взяли: Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін, керівник проекту з оцінки ушкоджень критичної інфраструктури та підготовки до відновлення ПРООН Лана Зеркаль, журналіст та публіцист Павло Казарін. 

Обговорення модерували директор програмного розвитку Аспен Інституту Київ Денис Полтавець та партнер компанії pro.mova Євген Глібовицький.

У фокусі другої панельної дискусії була міжсекторальна взаємодія як основа відновлення та розвитку Дніпра. Йшлося про роль різних стейкхолдерів у відновленні міського простору, а також їх взаємодію, механізми впливу громадян на розвиток міста, проактивну роль бізнесу у його житті — застосування інноваційних технологій та інвестування в освіту. 

Учасниками та учасницями дискусії стали: директорка Дніпровського національного історичного музею Юлія Пісчанська, генеральний директор Корпорації “АТБ” Борис Марков та головний рабин Дніпра та Дніпропетровської області Шмуель Камінецький

Модерував обговорення партнер компанії pro.mova Євген Глібовицький. 

Також під час Дня Ідей у Дніпрі презентовано виставку проєкту “Відчуй Дніпро”. Його організатори створюють бронзові мініскульптурки, що покликані підвищувати культурну та туристичну привабливість міста.

Дякуємо усім, хто долучився до заходу! Нагадуємо, що наступна трансляція Днів Ідей відбудеться 22 липня! 

X