fbpx

Взаємодія лідерів задля розбудови майбутнього України: відбувся День Ідей на Рівненщині

Спільнодія лідерів, внутрішня стійкість українців, економічний розвиток та розвиток вітчизняної освіти, волонтерство та меценатство й зміцнення національної ідентичності — фокусні теми обговорень Дня Ідей, що пройшов 17 липня! 

Цьогоріч традиційний захід Фестиваль Ідей проводиться у трьох містах України у новому форматі — Дні Ідей. Перший День Ідей відбувся на Рівненщині.

У вітальному слові виконавча директорка Аспен Інституту Київ Юлія Тичківська наголосила на важливості діалогу лідерів та взаємодії змінотворців. За словами співзасновника Імпакт Хабу Одеса Єгора Гребеннікова, організатори Днів Ідей прагнуть широкого поширення озвучених думок та інсайтів.

Під час першої панельної дискусії “Національна та громадянська ідентичність — складова національної стійкості” спікери обговорили як українці зберігають свою ідентичність навіть в умовах великої війни, а також підвищують її стійкість. Особливу увагу учасники приділили питанням, пов’язаним з освітою та вихованням молоді.

Спікерами панельної дискусії були: Оксен Лісовий (міністр освіти і науки України), Олександра Кольцова (українська громадська діячка, співачка), Андрій Зелінський (політолог, військовий капелан УГКЦ).

У рамках другої панельної дискусії “Волонтерство та меценатство: сьогодення та майбутнє”  спікери обговорили феномен волонтерства та меценатства, який став особливо значущим під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Наша рішучість та готовність до спільних дій стала ключем до збереження держави  та її розвитку, а відтак культура волонтерства та меценатства має набувати більшого поширення. 

У обговоренні взяли участь: Віталій Коваль (начальник Рівненської ОВА), Ігор Пасічник (ректор Національного університету “Острозька академія”),  Михайло Весельський (автор та меценат “Проекту Радовель”), Ірина Іванчик (засновниця благодійного фонду “Повір у себе”).

Дякуємо усім, хто долучився до заходу! Нагадуємо, що трансляції Днів Ідей відбудуться ще 20 та 22 липня! 

X