fbpx

Форум Доброго Врядування “Громади: перспективи для України”

18 грудня відбудеться третій Форум Доброго Врядування, який проведе Аспен Інституту Київ у межах Програми “Добре врядування”. Тема цьогорічного Форму – “Громади: перспективи для України”.

Форум покликаний підтримати платформу діалогу національних та місцевих лідерів для обговорення  основних напрямів подальшого реформування та розвитку місцевого самоврядування, аналізу перспектив української економіки у 2021 році, зокрема, в контексті розвитку українських громад. 

У межах Форуму заплановані дві панельні дискусії.

Децентралізація в Україні: виклики та перспективи, 13:30-14:45

Дискусія присвячена обговоренню наступних кроків у реформі, впорядкуванню діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування у зв’язку зі змінами територіально-адміністративного устрою України, актуальних законодавчих ініціатив, а також шляхів підвищення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування.

Перспективи української економіки у 2021 році, 14:45-16:15

Тематикою дискусії стане обговорення макроекономічних прогнозів на 2021 рік, очікувань щодо формування бюджетів різних рівнів та можливостей економічного розвитку територіальних громад.

До участі запрошуємо представників органів місцевого самоврядування та органів державної влади, неурядових організацій, міжнародних проєктів, представників бізнесу, медіа та наукових кіл.

Форум відбудеться у онлайн-форматі. Зареєстровані учасники отримають посилання на трансляцію.

Реєстрація відкрита до 17 грудня. Щоб взяти участь у Форумі, реєструйтеся за посиланням. 

Програма «Добре врядування» розвивається за підтримки гранту від Luminate.

X