fbpx

Відбувся Aspen Reunion – 2020

5 грудня у віртуальній реальності відбулася щорічна зустріч випускників семінарів Аспен Інституту Київ – Aspen Reunion 2020. Попри незвичний формат, незмінним залишилося головне – радість від зустрічі та атмосфера дружнього єднання. 

У зустрічі взяло участь понад 150 учасників, що були присутні у формі аватарів. Ми побачилися та поспілкувалися з друзями, відвідали традиційну церемонію вручення відзнак Аспен Інституту Київ, стали свідками салюту і навіть змогли потанцювати у віртуальному диско-залі.

Під час офіційної частини з вітальним словом до Спільноти виступила Наталія Яресько, голова Наглядової ради Аспен Інституту Київ:  “Нам доведеться спільно відшукувати рішення для ситуацій, з якими ми ще не зіштовхувалися – і це справедливо як для українських лідерів, так і для лідерів у всьому світі. Я впевнена, що Аспен Інститут Київ є тією платформою для діалогу та обміну ідеями, яка допоможе всім нам шукати та знаходити ці рішення в атмосфері довіри та взаємної поваги. Адже від нас залежить побудова суспільства гідного життя”.

Юлія Тичківська, виконавча директорка Аспен Інституту Київ, поділилась результатами діяльності за 2020 рік: “У 2020 році ми провели 61 подію: 20 семінарів, 33 бесіди та круглі столи, організували віртуальний Фестиваль ідей та 2 конференції, провели 4 діалогові сесії. З них оффлайн вдалось провести 17 подій, а 43 відбулись онлайн. Щиро дякуємо нашим партнерам, членам Інституту та донорам за підтримку!”

Лариса Латипова, директорка програми для Спільноти Аспен Інституту Київ, поділилась планами щодо оновлення формату роботи зі Спільнотою: “Ми прагнемо створити простір довіри та взаємодії, де буде використовуватися енергія горизонтальних зв’язків, безперервний відкритий діалог про цінності задля розбудови суспільства гідного життя. Ми запрошуємо кожного випускника Аспен-семінарів долучитися до оновленої Спільноти. Членство передбачатиме участь у закритих клубних заходах і діалогових панелях, можливість запропонувати власні ініціативи разом з Аспен Інститутом Київ”.

Під час щорічної зустрічі відбулася традиційна церемонія нагородження членів Аспен-спільноти. Вітаємо лауреатів премії Аспен Інституту Київ за приклад ціннісно-орієнтованого лідерства:

Галину Загороднюк, партнера міжнародної юридичної фірми DLA Piper, учасницю семінару “Справедливість, закон і суспільство – 7”, за внесок у розвиток Аспен Інституту Київ. Галина очолювала команду юристів міжнародної юридичної фірми DLA Piper, яка розробила внутрішні політики Аспен Інституту Київ. Також команда Галини надає Інституту юридичну підтримку у розбудові інституційної сталості.

Катерину Загорій, співзасновницю родинного благодійного фонду Zagoriy Foundation, учасницю семінару “Відповідальне лідерство – 2”, за внесок у розвиток культури благодійності. Катерина є лідером фонду родини Загорій, який регулярно підтримує проекти, що сприяють розвитку української культури, освіти та науки, підтримує соціальну інтеграцію менш захищених співгромадян.

Сергія Корсунського, Надзвичайного і Повноважного Посла України в Японії, учасника семінару “Відповідальне лідерство – 14”, за внесок у поширення Аспен-ідеї. Сергій активно сприяв організації та проведенню заходів Аспен Інституту Київ, зробив суттєвий внесок у розвиток вітчизняної дипломатичної школи та представлення України на міжнародній арені.

Під час урочистої церемонії відзнаки вручали голова Наглядової ради Аспен Інституту Київ Наталія Яресько та член Наглядової ради Сергій Роголь.

Пишаємось тим, що Аспен-спільнота об’єднує лідерів, що будують суспільство гідного життя!

Насьогодні Аспен-спільнота налічує 1085 членів, серед яких – лідери бізнесу, громадського сектору, державного управління, політики, науки, медіа, освіти та культури.  

Наша команда дякує усім, хто долучився до #aspenreunion2020! Ви всі зробили цей вечір незабутнім і показали, що дух Спільноти не знає обмежень!

X