fbpx

Круглий стіл “Діалог як інструмент розбудови доброго суспільства”

21 вересня Аспен Інститут Київ провів круглий стіл “Діалог як інструмент розбудови доброго суспільства”, під час якого учасники обговорили результати першого Національного круглого столу “В єдності сила”, присвяченого культурі діалогу та визначенню заходів на політичному та законодавчому рівні задля популяризації практик діалогу в Україні.

У вітальній промові виконавча директорка Аспен Інституту Київ Юлія Тичківська наголосила на важливості культури діалогу як однієї із засадничих цінностей, яку Аспен Інститут Київ втілює у своїх лідерських семінарах та публічних програмах. 

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко виступив з промовою про концепцію програми “Національний круглий стіл” та власну візію щодо поширення та інституціоналізації практик діалогу в Україні.

Опісля виступив громадський та культурний діяч Олесь Доній, який презентував книгу “Трансформація української національної ідеї”, розповівши про етапи розвитку української політичної самосвідомості та місце діалогу у новій українській ідентичності.

В обговоренні взяли участь представники різних політичних партій, громадянського суспільства, бізнесу, академічного середовища, місцевого самоврядування тощо. 

Учасники обговорювали такі питання:

– Поточний стан культури діалогу в українському суспільстві, його культурно-цивілізаційні витоки та перспективи.

– Концепція програми “Національний круглий стіл”.

– Роль системи освіти, громадських організацій та ЗМІ у популяризації культури діалогу та цінності порозуміння та взаємної поваги. 

– Значення професійної модерації у проведенні діалогів та перспективи розвитку професійної модерації в Україні. 

– Межі діалогу та правила, що його уможливлюють.

Зустріч модерували директор програмного розвитку Аспен Інституту Київ Денис Полтавець та керівник програми Society of Fellows Аспен Інституту Київ  Андрій Кулаков.

Круглий стіл було проведено за ініціативи Міністерства культури та інформаційної політики у межах програми “Національний круглий стіл”.

Ми вдячні учасникам діалогу за конструктивні думки та важливий внесок у розбудову культури діалогу в Україні!

X