fbpx

Оксана Гошва, випускниця семінару “Відповідальне лідерство” — 18 взяла участь у Bloomberg CityLab 2023

18-20 жовтня 2023 року Bloomberg Philanthropies спільно з Аспен Інститутом (США) провели конференцію Bloomberg CityLab 2023 у Вашингтоні, США.  

Подія об’єднала мерів із різних країн з провідними фахівцями з інновацій та урбаністики, бізнес-лідерами, митцями та громадськими діячами для обговорення та пошуку рішень актуальних проблем розвитку міст.

Оксана Гошва, випускниця семінару “Відповідальне лідерство” — 18 була номінована Аспен Інститутом Київ на участь у цій конференції. 

Пані Оксана поділилася своїми думками щодо теми розвитку міст та конференції в цілому:

  • Після локдауну 2020 року міська влада досі бореться за повернення людей в даунтауни. Вішаан Чакрабаті, засновник та креативний директор Vishaan Practice for Architecture and Urbanism, з Нью-Йорка переконаний: для повернення людей в міста потрібно створювати не лише робочі місця, а нові досвіди для жителів. Пан Чакрабаті у цьому контексті презентував так звану концепцію “трьох J”: Jobs, Justice та Joy. 
  • Міські адміністрації відчувають проблему залучення кадрів до деяких професій. Учасники конференції відзначили, що треба змінювати сприйняття виробничих професій, наприклад в будівельній галузі. Зокрема працювати над сприйняттям цих сфер діяльності як можливості використовувати інноваційні технології. Це, своєю чергою, має зробити виробничі професії більш привабливими. До прикладу, мерія міста Вашингтон співпрацює з Гарвардом для влаштування на стажування кращих випускників. 
  • Окреме місце під час CityLab посіла “робота у полях”. Крім панельних дискусій, учасники мали змогу досліджувати місто через піші прогулянки, їзду на велосипедах, пробіжки, екскурсії. Все це дало змогу на практиці ознайомитися із новими для них спільнотами та їх життєдіяльністю.

Дякуємо колегам за проведення заходу, який збагатив учасників інсайтами та новими підходами до вирішення викликів, що стосуються розвитку міст.

Пленарні засідання Bloomberg CityLab 2023 можна переглянути за посиланням: https://citylab.bloomberg.org/

X