fbpx

Зустріч міжнародних партнерів Аспен Інституту у Нью-Йорку: обговорили стратегічний план та програмну діяльність

Щороку восени у Нью-Йорку збираються представники Аспен Інституту (США) та 14 міжнародних незалежних Аспен Інститутів світу аби обговорити програмну діяльність, глобальні виклики та ідеї.

На цьогорічній зустрічі наші американські колеги презентували Стратегічний план Аспен Інституту на 2024-2029 роки. Наглядова рада та команда Інституту визначили три ключові пріоритети діяльності: довіра у суспільстві, лідерство та робота з молодим поколінням.

Оновлена місія Інституту залишається незмінною за суттю, але набула нове формулювання: “Ми просуваємо зміни через діалог, лідерство та дії, щоб допомогти вирішити найбільші виклики сучасності задля розбудови вільного, справедливого та рівноправного суспільства”.

Міжнародні партнери розповідали про діяльність своїх Інститутів у різних куточках світу:

  • Представники Аспен Японії поділилися досвідом імплементації діалогу у освітні програми для підлітків через співпрацю з муніципалітетами.
  • Представники Аспен Румунії презентували відкриття філії в Молдові
  • Аспен Ініціатива у Африці провела перший сократівський семінар у Кенії
  • Аспен UK провели семінар для європейських молодих лідерів
  • Представники Аспен Мексика поділился досвідом проекту PLAY, який через діалог піднімає питання дискримінації дівчат та жінок у спорті, та  допомагає ламати бар‘єри і творити краще життя.

Особлива увага в обговоренні була відведена програмам які працюють з викликами демократій у світі та програмах щодо штучного інтелекту.

Наш Інститут представляли голова Наглядової Ради Наталія Яресько та виконавча директорка Юлія Тичківська. Пані Наталія та Юлія розповіли про ведення діяльності під час війни, фокус на подіях у різних містах України, проведення Днів Ідей у захищених укриттях, великий проєкт про переосмислення суспільного договору, підкреслили високий запит на лідерські семінари. 

Вдячні партнерам за змістовні обговорення, натхнення та нові ідеї! Для нас неймовірно цінно досліджувати роботу партнерів у всій її багатоманітності та розширювати кругозір завдяки таким зустрічам.

X