fbpx

Завершилась юридична процедура приєднання ГО “Асоціація Випускників “Аспен-Україна” до ГС “Аспен Інститут Київ”

Розвиток Аспен-ідеї в Україні з перших днів ґрунтувався на культурі взаємодопомоги та підтримки. Випускники перших семінарів “Відповідальне лідерство” створили Асоціацію Випускників “Аспен-Україна”. Ця організація забезпечила проведення лідерських семінарів та підтримувала створення Інституту.

Цього листопада ми завершили юридичну процедуру приєднання ГО “Асоціація Випускників “Аспен-Україна” до ГС “Аспен Інститут Київ”. Разом з її завершенням підійшла до кінця і значуща сторінка в історії  інституційного розвитку Інституту. 

Ми щиро вдячні членам координаційних рад, випускникам, кожному, хто вклав свою енергію та ресурси у функціонування Асоціації та доклався до створення та розвитку Інституту.

Процес приєднання супроводжували юриcти Юридичної фірми EVERLEGAL на чолі з Андрієм Оленюком, випускником семінару “Справедливість, закон і суспільство — 5”, Євгенієм Дейнеко, випускником семінару “Бізнес та суспільство — 2” та юристи KINSTELLAR на чолі з Галиною Загороднюк, випускницею семінару “Справедливість, закон і суспільство — 7” та “Бізнес та суспільство — 5”.

Щиро дякуємо колегам за експертну підтримку, надану pro bono. Надзвичайно цінуємо ваш внесок в організаційну сталість Інституту. Він став чудовим відображеннями тих принципів, які лягли в основу розвитку Аспен-ідеї в Україні багато років тому

Проєкт координувала Олена Фоміна, директорка програмних напрямів Аспен Інституту Київ.

 

X