fbpx

“Україна має унікальний шанс стати прикладом післявоєнної відбудови,” — Іванна Климпуш-Цинцадзе

Неможливо уявити повноцінний мир без відновленої, економічно стабільної та соціально розвиненої України. 

Іванна Климпуш-Цинцадзе, Голова Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, долучилась до панельної дискусії “Відбудова України” в рамках Безпекового форуму у Бухаресті. Захід організували Аспен Інститут Румунія та German Marshall Fund of the United States (GMF). Аспен Інститут Київ виступив як міжнародний партнер події.

Іванна Климпуш-Цинцадзе висловила вдячність партнерам за підтримку України. За її словами, в країнах ЄС є політична воля і спільне бачення щодо відновлення України в майбутньому. 

“Ми багато чого вже робимо сьогодні для відбудови нашої держави завдяки економічній, гуманітарній фінансовій допомозі наших міжнародних партнерів. Але я думаю, виклик післявоєнної відбудови — це унікальний шанс не тільки для України, але і для всього світу, адже наша країна може стати прикладом у цьому процесі”.

В своєму виступі Голова Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу акцентувала на внутрішніх трансформаціях, які проходить Україна, приділяючи особливу увагу змінам необхідним для європейської та євроатлантичної інтеграції. 

Щодо реконструкції Іванна Климпуш-Цинцадзе підкреслила важливість залучення громадянського суспільства та громадських організацій до процесу прийняття рішень. “Централізація показала свою неефективність. Ми маємо намагатися будувати горизонтальні звʼязки, а не централізовані”. 

Запис панельної дискусії, участь у якій взяла пані Іванна, дивіться тут:

Участь у форумі також взяли мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, філософ Володимир Єрмоленко, голова правління ГО Мережа захисту національних інтересів «ANTS» Ганна Гопко, президент Київської школи економіки Тимофій Милованов.

X