fbpx

Підсумки Фестивалю Ідей 2020

25-27 червня 2020 року відбувся Фестиваль Ідей, який четвертий рік поспіль організовують Аспен Інститут Київ та Impact Hub.

Місія Фестивалю – сприяти об’єднанню зусиль мислителів, підприємців, митців, громадських діячів задля пошуку ідей та способів практичної реалізації найкращих з них.

Починаючи з 2017 року Фестиваль щороку проходив у місті Одеса, однак цього року – з огляду на карантинні обмеження – Фестиваль Ідей пройшов у онлайн-форматі

Тема цьогорічного Фестивалю – “Світова лихоманка: долаємо кризу разом”. В центрі уваги – пандемія COVID-19 та її вплив на світ, Україну та наше повсякденне життя.

У межах Фестивалю розглянуто 7 основних тем – громадське здоров’я, економіка та підприємництво, освіта, наука та технології, безпека, мистецтво та медіа, філософія життя. Ці теми висвітлювалися у трьох вимірах – глобальному (25 червня), національному (26 червня) та особистому (27 червня). 

У цьогорічному Фестивалі взяли участь 82 спікери з 11 країн, а до вебінарів у Zoom долучилися понад 1600 глядачів із 20 країн. Всього відбулося 26 панельних дискусій. Трансляції вебінарів на Facebook-сторінках Аспен Інституту Київ та Фестивалю Ідей переглянули понад 20 000 глядачів.

X