fbpx

Практичний діалог (семінар) «Розвиток ринку кібербезпеки: інструменти і спільнодія»

29 червня Проєкт USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» у партнерстві з Аспен Інститутом Київ проведе Практичний діалог (семінар) «Розвиток ринку кібербезпеки: інструменти і спільнодія».

Метою діалогу є сприяння розвитку ринку кібербезпеки у воєнний час шляхом налагодження механізмів спільнодії представниками ринку, впровадження кращих практик розвитку суміжних ринків послуг та використання маркетингових інструментів при просуванні продуктів та послуг ринку.

Під час заходу обговоримо виклики ринку кібербезпеки у воєнний час та можливі шляхи їх подолання спільними зусиллями, отримаємо поради від представників маркетингових агенцій  Havas Village Ukraine, twid та Brain Tank, а також визначимо можливість застосування кращих практик розвитку ринків страхування, охоронних та юридичних послуг.

До участі у семінарі запрошуються представники ринку кібербезпеки та профільних асоціацій.

Дата та час: 29 червня, 10:00-16:00 (реєстрація з 09:30).

Місце проведення: Хаятт Рідженсі Київ, вулиця Алли Тарасової, 5

Реєстрація на участь у заході до 10:00, 26 червня за посиланням: https://form.collect.dai.com/x/cH40P3ec

Програма заходу за посиланням.

До участі запрошуються представники ринку кібербезпеки, бізнес-асоціацій та громадських організацій.

Контактна особа: Олена Фоміна, менеджерка програми «Діалог про кібербезпеку», email: of@aspeninstitutekyiv.org.

Програма «Діалог про кібербезпеку» здійснюється завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку в рамках гранта, виданого Проєктом USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України». 

X