fbpx

Виконавчі команди Аспен Інституту Київ та Аспен Інституту Німеччина провели зустріч у Берліні

Аспен Інститут Німеччина, як і вся сімʼя Аспен Інституту, дуже підтримував наш Інститут після початку повномасштабного вторгнення, завдяки чому ми змогли, зокрема, продовжувати свою діяльність.

Наші команди мають багато спільних проєктів, які спрямовані на підтримку та розбудову звʼязків й співпраці між нашими спільнотами. Зокрема, одним із них є проєкт для інфлюенсерів “Дезінформація та роль інфлюенсерів у соціальних медіа під час криз, конфліктів та війн”, куди Аспен Інститут Київ номінував 6 представників. Також цього року відбулася низка інших заходів німецького Аспен Інституту за участі випускників Аспен Інституту Київ. Зокрема, міжнародний вебінар “Рік повномасштабної війни Росії проти України”, обговорення “Міста в облозі” у рамках проєкту “Міста майбутнього – трансатлантичний міський проєкт”.

Крім того, минулого року у рамках проєкту “Ukrainian Dialogue” відбувся спільний захід, який став місцем генерації нових ідей щодо можливих напрямів співробітництва між українським та німецьким суспільствами. А також відбулася зустріч українських та німецьких лідерів, що стосувалася підтримки курсу України на євроінтеграцію.

Щиро вдячні Аспен Інституту Німеччина за підтримку та реалізацію спільних проєктів. Такі зустрічі демонструють наше спільне бажання плідно співпрацювати для реалізації місії Аспен Інституту по всьому світу! Попереду багато нових проєктів, які обговорили виконавчі команди.

X