fbpx

Відбулося відкриття програми “Дезінформація та роль інфлюенсерів у соціальних медіа під час криз, конфліктів та війн”

Боротьба з дезінформацією і пропагандою має бути у фокусі уваги лідерів різних країн задля розбудови безпечного інформаційного середовища у світі.

Відбулося відкриття програми “Дезінформація та роль інфлюенсерів у соціальних медіа під час криз, конфліктів та війн”. Аспен Інститут Київ номінував 6 учасників, які поділяться досвідом, як боротися з дезінформацією і мовою ворожнечі. Учасники, в тому числі й українці, зможуть запозичити досвід інших країн, поділитися власними ідеями. Усі практичні поради та інструменти вони зможуть застосовувати в своїх спільнотах.  

До обговорень у рамках проєкту залучатимуться ключові стейкголдери: впливові блогери, що мають велику кількість підписників у соціальних мережах, і особи, які приймають політичні рішення та формують цифрову політику.

Учасники працюватимуть разом над рекомендаціями, які будуть представлені розробникам політик, платформам соціальних медіа та громадським організаціям.

Проєкт ініціюється Аспен Інститутом Німеччина за підтримки Аспен Інституту Київ, Аспен Інституту Центральна Європа та Аспен Інституту Румунія.

X