fbpx

Розпочався набір учасників на 25-й ювілейний семінар “Відповідальне лідерство”

Осінь – чудовий час для філософських обговорень та розширення світосприйняття, поглиблення власного життєвого досвіду та збагачення новими ідеями. 

Аспен Інститут Київ оголошує набір учасників на 25-й ювілейний семінар “Відповідальне лідерство”, що пройде 14-20 жовтня у Карпатах. Дізнатися деталі про семінар та подати заявку ви можете за посиланням до 22 серпня.

Станом на 2023 рік відбулося 24 семінари, у котрих взяли участь понад 570 учасників. “Відповідальне лідерство” привертає велику увагу проактивних українських лідерів, які представляють різні сфери та погляди. У форматі діалогу кожен з учасників зможе подивитися на звичні речі через призму різноманіття лідерських поглядів.

Для формування збалансованої групи учасників, яка відповідатиме принципам розмаїття думок, сфер діяльності та географії, запрошуємо до участі:

  1. Державних службовців найвищого рівня,  представників органів влади на місцях.
  2. Представників галузі культури та мистецтва.
  3. Політиків, policymakers.
  4. Громадських діячів.
  5. Представників бізнесу, керівників підприємств.
  6. Журналістів, блогерів, головних редакторів, медіа-персон.
  7. Філософів, освітян, науковців, мислителів, візіонерів.
  8. Представників галузей спорту, медицини, креативних індустрій, військовослужбовців та інших.

Група традиційно складатиметься з 24 учасників.

Після заповнення заявки кожному апліканту на пошту, яка була вказана у формі, надсилатиметься підтвердження реєстрації (також просимо перевіряти папку “Спам”). Якщо лист не надійшов, будь ласка, повідомте про це на пошту office@aspeninstitutekyiv.org або за телефоном +380685555125 

Чекаємо на ваші заявки до 22 серпня за посиланням.

Також будемо вдячні за рекомендації учасників під постом, яким може бути цікавий цей семінар, щоби сформована група була яскрава і потужна. 

X