fbpx

Відновлення та розвиток України після перемоги: Аспен Інститут Київ провів семінар для членів Спільноти

Майбутнє України зараз широко обговорюють на різних платформах. Аспен Інститут Київ залучає до такого діалогу учасників з різним досвідом та ідеями, щоб лідери змін могли доповнити бачення одне одного. 

Інститут провів клубний семінар “Справедливість і соціальний розвиток у повоєнній Україні”. Учасниками та учасницями діалогу стали державні службовці, судді та правники, а також підприємці, комунікаційники. 

Під час клубного семінару учасники проаналізували різні аспекти повоєнного майбутнього України. Найбільш гострими були теми реінтеграції тимчасово окупованих територій,  відповідальності для росіян та колаборантів, інструментів перехідного правосуддя, розвитку економіки та залучення додаткових ресурсів для відновлення України. Не оминули учасники і обговорення стратегічних векторів України — вступу до ЄС і НАТО. Також значну увагу приділили демографічній ситуації й проектуванню її розвитку в майбутньому: ідеться як про повернення українців додому, так і про потребу залучення мігрантів з інших регіонів. 

Довідково: Аспен Інститут Київ проводить семінари клубного типу для членів Спільноти. Це активні випускники, яких об’єднує прагненняспільного блага. Одна з особливостей таких діалогів — атмосфера довіри. Учасники щиро висловлюють свої думки та не намагаються довести їх правильність. 

 

X