fbpx

Результати програми «Дезінформація та роль інфлюенсерів у соціальних медіа під час криз, конфліктів та війн» Аспен Інституту Німеччина

Чи вмієте ви помічати помічати дезінформацію та протистояти їй? 

Протягом 2023 року Аспен Інститут Німеччина провів низку зустрічей в рамках проєкту «Дезінформація та роль інфлюенсерів у соціальних медіа під час криз, конфліктів та війн». Аспен Інститут Київ делегував 7  учасниць, які долучилися до експертів та експерток з різних країн.

Сьогодення вимагає особливої уваги до інформації, яку ми поширюємо та споживаємо. У фокусі програми були: підвищення обізнаності про дезінформацію, врегулювання діяльності медіа-платформ та журналістів, кооперація інфлюенсерів і держави. 

Окрім цього учасники проекту сформували рекомендації, спрямовані на: 

  • підвищення медіаграмотності в структурах та організаціях різного рівня, 
  • підтримку та підвищення усвідомленої відповідальності авторів цифрового контенту. 

Дезінформація є одним із головних викликів для демократії та свободи, а вразливість до інформаційних маніпуляцій — перешкода для вирішення найбільших викликів сучасності. Однією з відповідей є створення альянсів експертів для пошуку найкращих практик та розбудови професійної мережі.

Щоб дізнатись більше про проєкт та результати роботи учасників, запрошуємо переходити за посиланням: https://bit.ly/3vAJwaE 

X