fbpx

Сайт з ініціативами протидії війні

Аспен Інститут Київ збирає ініціативи випускників Аспен Інституту Київ, спрямованих на протидію війні, до яких можна долучитись чи підтримати.

Від початку вторгнення Росії в Україну проактивна лідерська Спільнота та випускники Аспен Інституту Київ активно діють. Виникають нові ідеї та ініціативи, які підсилюють наші позиції у цій визначальній боротьбі. Сьогодні ми всі як ніколи єдині та стоїмо одне за одного. Ми віримо у перемогу, а ще більше віримо у спільну роботу над її досягненням. Часто ініціативи аспенівців потребують додаткових сил та підтримки. Тому ми упорядкували їх на сайті, аби ви могли з ними ознайомитись та долучитись.

На сайті ви знайдете такі розділи як: медична допомога, допомога армії, гуманітарна допомога, допомога армії, медіа-підтримка та інше. Ви можете долучитися до кожної з ініціатив – підтримати її фінансово, інформаційно, або ж взяти в ній участь. Якщо ви не змогли зв’язатися з ініціаторами, ви можете звернутись до нас за контактами, вказаними на сторінках з ініціативами.

Перейти на сайт

Переконані, наша єдність – це наша сила. Разом переможемо!

X