fbpx

Семінар “Лідерство і цінності у вирі сучасності”: пошук рішень для викликів, з якими стикається український бізнес

7-8 липня 2023 року в Київській області відбувся семінар “Лідерство і цінності у вирі сучасності” для керівників бізнесів, що входять до складу групи компаній MTI Group.

Під час події були обговорені виклики, з якими в сучасних умовах стикається український бізнес, зокрема, великі корпорації і їх керівництво у воєнний час. 

В ході діалогів учасники занурювалися в історичні особливості визначень громадянства та обговорювали сценарії розвитку і пошук ресурсів для довготривалої стійкості громадянської нації. 

Наразі бізнес в Україні зіштовхнувся з низкою проблем, до яких потрібно бути готовими і навчитися їх долати, зокрема, кадровий голод через міграцію і еміграцію населення, втрата активів через військові дії, геополітичні і демографічні виклики, зміни в податковій системі, корупція, вплив травматичного досвіду на стабільність роботи колективів, створення безпечного і середовища для довготривалої роботи, навчання і здоров’я, діджиталізація, поширення штучного інтелекту тощо. Окрема сесія семінару була спрямована на визначення вимірів справедливості, а саме – правосуддя перехідного періоду.

По завершенню події учасники поділилися думками стосовно питань повоєнного відродження, передумов для сталого миру і економічного розвитку України.

Семінар модерували Євген Лемберг, голова Ради компаній “Арикол”, і Денис Полтавець, директор програмного розвитку Аспен Інституту Київ. Координувала подію Аліна Шклярук, директорка семінарських програм Аспен Інституту Київ.X