fbpx

Аспен Інститут Центральна Європа: восьмий #UkrainianDialogue про те, як подолати останню імперію

Аспен Інститут Київ провів восьму міжнародну дискусію #UkrainianDialogue разом із Аспен Інститутом Центральна Європа. Модератором сесії був Іван Годач, засновник і голова наглядової ради Аспен Інституту Централ ьна Європа. На початку заходу зі вступним словом виступили Юлія Тичківська, виконавча директорка Аспен Інституту Київ, та Павел Ржегак, президент Аспен Інституту Центральна Європа. Основна мета #UkrainianDialogue – створити діалогову платформу між українськими лідерами та міжнародними представниками для обміну правдивою інформацією про російсько-українську війну та обговорення шляхів підтримки України.
  • Наталія Яресько – голова наглядової ради Аспен Інституту Київ та міністерка фінансів України з 2014 по 2016 рік. Вона переконана, що російська війна в Україні є екзистенційною загрозою для демократичного світу, і тепер кожен стоїть перед вибором. Також Наталія підкреслила, що в демократичному світі люди самі повинні робити вибір і вимагати від своїх обранців і компаній діяти так, як вони очікують від них. Тому важлива особиста участь.
  • Іванна Климпуш-Цинцадзе – голова Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу. Також вона була віце-прем’єр-міністеркою України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції (2016—2019). Іванна зазначила, що важливо розуміти, що Путін і Росія оголосили війну не виключно Україні. Ця війна проти Заходу і тих цінностей, які ми захищаємо. Також вона наголосила, що як би російська територія не називалася — Царською Росією, або СРСР, або Російською Федерацією, — вона завжди породжує деспотизм, диктатуру і завжди намагається воювати і перемагати у війнах.
  • Андрій Ставніцер є власником та генеральним директором групи терміналів TIС, а також членом наглядової ради Аспен Інституту Київ. На другий день війни він почав займатися логістикою і відкрив гуманітарний центр у Хелмі (Польща). Потім у Любліні та Румунії. Андрій підняв проблему паузи, на яку поставлена більшість гуманітарної допомоги, яка надходить в Україну.
  • Володимир Єрмоленко — український філософ, журналіст і публіцист. Також є директором аналітики Interviews Ukraine. Володимир переконаний, що серед інших цінностей, які Україна може дати світу, є високо децентралізований дух її суспільства. Також Володимир підкреслив, що Російська імперія все ще існує і на відміну від інших імперій не була засуджена за свої помилки. Тому світова спільнота має боротися проти Путіна та його останньої імперії в Європі.
Ми вдячні Аспен Інституту Центральна Європа за підтримку та можливість вести діалог з їхньою спільнотою.

Українські лідери розповідають про особливості російського та українського суспільств, причини російського вторгнення в Україну, його наслідки для інших країн, та шляхи, як західна спільнота може допомогти захистити цінності та мир у світі. Це не лише аналітика та інсайти, а й особисті історії боротьби за свободу та гідність.

Дивіться на YouTube
Слухайте на Apple Podcasts
Слухайте на Google Podcasts
Слухайте на Spotify

X