fbpx

Відбулася публічна бесіда з Аспен-спільнотою в Чернівцях

24 травня в Чернівцях відбулася публічна зустріч-бесіда представників Аспен Інституту Київ з лідерами місцевого бізнесу, муніципальної влади, медіа, культури та громадськими активістами.

Запрошеними спікерами зустрічі були Юлія Тичківська, виконавча директорка Аспен Інституту Київ, Андрій Кулаков, керівник напряму Society of Fellows Аспен Інституту Київ, Сергій Роголь, член Наглядової ради Аспен Інституту Київ, співвласник групи компаній «ЕСТЕТ», Сергій Осачук, історик, почесний консул Австрії у Чернівцях, Оксана Продан, український політик, громадський діяч, голова Всеукраїнського об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця».

Під час зустрічі спікери поділилися своїм баченням про цінність діалогу як методу побудови доброго суспільства, як методу для об’єднання та створення коаліцій довкола спільних цілей. Під час розмови також було презентовано публікацію текстів для семінарів Українського Аспен Клубу – “Тексти для роздумів”.

Ініціатором зустрічі виступили представники Аспен-спільноти в Чернівцях та Українського Аспен Клубу. Також представники Аспен-спільноти взяли участь в ефірах місцевих медіа з розповіддю про Аспенівський метод діалогу і публікацію текстів.

Відеозапис зустрічі можна переглянути за цим посиланням>>
Ефір на програмі “Чернівці сьогодні” за цим посиланням>>

Наступного дня, за участі лідерів місцевих спільнот, відбувся семінар в Аспен-форматі. Це вже друга зустріч в подібному форматі – в лютому 2019 року перша зустріч відбулася в Житомирі.

X