fbpx

Відбувся міжнародний семінар “The NextGen Network: Transatlantic Initiative”

2 червня Аспен Інститут Київ, Аспен Інститут Іспанія та Аспен Інститут (США) за підтримки Microsoft провели перший онлайн-семінар “The NextGen Network: Transatlantic Initiative”.

Впродовж семінару 25 молодих лідерів з Європи та США обговорили виклики та сильні сторони трансатлантичних відносин задля кращого розуміння політичних дискурсів у США та Європі. Це була глибока, динамічна та орієнтована на дії розмова з метою запропонувати нові політичні рішення та знайти спільну мову для прогресу.

Цьогоріч українську Аспен-спільноту на міжнародному семінарі представив Артем Шаіпов, юридичний радник програми USAID «Нове правосуддя», учасник семінару Аспен Інституту Київ «Справедливість, закон та суспільство-8».

«Бути частиною Aspen NextGen Network – це справжня інтелектуальна насолода. Із захопленням провів кожну секунду діалогу, що поєднав провідних фахівців з обох боків Атлантики. Він дав мені краще розуміння поточного стану трансатлантичних відносин і того, як можна змінити ситуацію на краще. Цей цінний досвід наділив мене глобальною професійною мережею співпраці задля подальшого просування Аспен ідеї та зміцнення трансатлантичних відносин» – Артем Шаіпов.

Вітаємо учасників семінару з потужним початком!

X